V ako Vendetta, Matrix, Jupiter na vzostupe, Atlas Mrakov – filmy, či skutočnosť?

Prinášame Vám niekoľko filmov, všetky z rovnakej dielne. Sú plné hlbších myšlienok, šifrovaných symbolov a nadčasových posolstiev pre prebudenie ľudí. Ak ste ich doteraz vnímali iba ako sci-fi, pri ďalšom zhliadnutí (tentoraz iným okom) Vás môžu podnietiť k hlbokým otázkam, ktoré by mohli zmeniť spôsob, akým ste doteraz vnímali život.

Hlavným hrdinom filmu V ako Vendetta je tajomný muž s maskou, ktorý si vraví V a bojuje proti totalitnému zriadeniu panujúcemu vo Veľkej Británii. Film bol natočený v r. 2005 a odohráva sa v budúcnosti (či súčasnosti?) a zameriava sa najmä na aktuálne celosvetové problémy.

Scenár na základe komiksovej predlohy napísali súrodenci Wachowskí v polovici 90-tych rokov. Bola to doba, kedy na rozdiel od dneška, nasadanie masky na tvár znamenalo vystúpenie z davu. Súčasne s tým sa objavilo aj hnutie zvané Anonymous, poukazujúce na všetko zlé.

vendetta-anonymous-4165613_1920-freepixabay.jpg

… Spojené štáty americké sa rozpadli po útoku biologickou zbraňou a zúri tam občianska vojna. Vody je nedostatok a jej cena stúpa. Je to svet, v ktorom jadrové zbrane stratili význam, pretože vírus môže vyhubiť celú populáciu a jej zbytky nechať nedotknuté. Veľká Británia sa však drží vďaka svojej vláde, ktorá nastolila poriadok … viac v článku

Film zobrazuje, ako média šikovne a s radosťou manipulujú s informáciami. Čo nechce režim docieliť hrubou silou, docieli „správnym“ podaním správ v televízii.

Celý film V ako Vendetta si online môžete pozrieť na  www.freefilm.to alebo stiahnuť z ulož.to

Tvorcovia filmu vytvorili aj niekoľko ďalších kolosálnych diel ako Matrix, Jupiter na vzostupe, Atlas Mrakov, … viac

Atlas Mrakov – film opisuje v 6 príbehoch inkarnáciu jednej duše – ako sa činy v jednom živote môžu na základe karmických zákonov odrážať v tom budúcom, či minulom:

Atlas mrakov si môžete online pozrieť na stránke freefilm.to alebo stiahnuť z ulož.to.

Mimoriadne silná a nadčasová scénka z filmu Matrix 1, kde Morpheus ponúka Neovi možnosti slepého otroka alebo človeka vidiaceho skutočnú pravdu. Tvorcovia doňho zašifrovali symboly a odkrývajú skryté pravdy, ktoré dodnes mnohí ľudia nepochopili.

Trilógiu Matrix si môžete online pozrieť na stránke freefilm.to alebo stiahnuť z ulož.to. V roku 2021 snáď uzrie svetlo sveta aj The Matrix 4.

To, že ľudia boli na geneticky vytvorení mimozemšťanmi je čím ďalej tým viac dokazované rôznymi vedcami – evolučnými biológmi, ale čo ak by Vám niekto povedal, že sú „vysadení a pestovaní“, aby mohli byť čas od času po dostatočnom rozmnožení zase „spasení“? Predsa slová „budete spasení“ sú veriacim vštepované aj dnes – viac.

Film Jupiter vychází / Jupiter na vzostupe si môžete online pozrieť na stránke freefilm.to alebo stiahnuť z ulož.to

Ak sa Vám článok páčil, vopred ďakujeme za jeho zdieľanie:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
1 723 pozretí

Všetky informácie uvedené na stránkach EZOpress sú od nezávislých prispievateľov, alebo len súborom informácii z voľne dostupných domácich a zahraničných zdrojov a za žiadnych okolností nenavádzajú čitateľov nahrádzať bežnú nevyhnutnú lekársku starostlivosť, či urgentnú medicínu, ani k tvrdeniam o liečivých účinkoch produktov, či postupov. Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi tejto stránky, ktorá nenesie zodpovednosť za nesprávne informácie.
EZOpress dáva priestor na slobodu prejavu a právo na informácie, ktoré zaručuje Ústavný zákon č. 460/1992 Zb. čl. 26 Ústavy SR.
...Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, písmom, tlačou, obrazom alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu...

Ak kliknete ľavou myšou na ľubovoľné na modro zafarbené slovo, otvorí sa Vám o tom viac informácií. Ak niektorý odkaz nefunguje, budeme radi, ak nám o tom napíšete na EZOpress@gmail.com Ďakujeme