Omyly virologů? Viry jsou rozkládající se tkáň

Spolek RESETHEUS (Return to Essential Scientific Ethos and Transparency) pro obnovu základního vědeckého étosu, transparentnosti a svobody v akademickém výzkumu ve prospěch všech živých bytostí – uvádí:

Spory o tom, zda byl virus SARS-CoV-2 někdy izolován nebo purifikován, pokračují. S použitím zdravého rozumu, zákonů logiky a vědeckého přístupu však musí každý nezaujatý člověk dojít k závěru, že virus SARS- CoV-2 nebyl nikdy izolován ani purifikován. Z toho důvodu nelze najít žádné potvrzení existence viru. Z této skutečnosti vyplývají následující logické, racionální a vědecké důsledky:

 1. není možné popsat strukturu a složení něčeho, o čem se neprokázalo, že existuje, včetně přítomnosti, struktury a funkce jakéhokoli hypotetického „spike“ nebo dalších proteinů,
 2. genetická sekvence něčeho, co nebylo nikdy nalezeno, nemůže být popsána,
 3. „varianty“ něčeho, o čem se neprokázalo, že existuje, nelze popsat,
 4. není možné prokázat, že SARS-CoV-2 způsobuje onemocnění zvané Covid-19 … čtěte víc

 

Ve videu zmíněný film – Biochemistry Debunks Corona:

Dr. Stefan Lanka Ph.D. – Chybná interpretace viru

Zamyslenie vyhľadávanej psychosomatičky Antonie Krzemieňovej, ktorá poodhalí záhadu fungovania obranného systému tela človeka. Akú funkciu majú vírusy a baktérie v našom tele? Škodia alebo naopak pomáhajú telu? Odborná téma podaná ľudskou rečou, dodá informácie pre upokojenie ľudských emócii v období „pandémie“ a karantén:

falosna-pandemia-kritika-vedcov-a-lekarov

Literatúra
klik na obr.

Ak niekto rozumie po maďarsky, odporúčame vysvetlenie lekára, že prečo neexistujú vírusy, ktoré nás môžu infikovať:

Je nový koronaviru$ umělého původu, jak tvrdí paní Peková?
Už ho někdo někde izoloval a purifikoval z jakéhokoliv vzorku člověka, netopýra či veverky?
Našel už někdo někde jeho genom kompletní nebo ho budou stále dokola skládat v počítači a dělat u toho chyby zvané varianty?
Žijí virologové v paralelním vesmíru?
Co je ta slavná sekvenace? …:

… jasná fakta o PCR „testech“, o neizolaci „viru“, lidské doměnky o práci SUKL vs. realita, celá plandémie stojí na doměnkách a Egách vysoko postavených, archív of. komunikace s MZČR …:

Pohľad šamanky Namu Fialovej aj na vyjadrenia Dr. Pekovej. Pod videom odkaz s bližším ozrejmením, ako vníma Germánska nová medicína vírusy.

Pandémia bola vopred dávno plánovaná:

Francúzsky investigatívny novinár Philippe Aimar počas vlastného vyšetrovania pochopil, že tzv. pandémia je ťažká manipulácia a podvod. Odhalenie, že všetko v súvislosti s pandémiou bolo pripravované dávno vopred a kto za tým celým je … viac info a video

S implementací svého Velkého resetu plánuje Světové ekonomické fórum(WEF) regulovat duševní vlastnictví, ceny a výrobu léčiv a vakcín COVID-19 po celém světě … Podle WEF má být rok 2023 rokem, kdy má dojít ke konečné transformaci kapitalismu na socialistickou diktaturu … mělo by dojít k plnému sledování občana jako digitálního, zcela transparentního člověka … Světové ekonomické fórum vědomě plánuje zničit živobytí drtivé většiny lidí a věří, že jim to dá příležitost přetvořit naši globální ekonomiku podle vizí Klause Schwaba … viac info

Ak sa Vám článok páčil, vopred ďakujeme za jeho zdieľanie:
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
1 114 pozretí

Všetky informácie uvedené na stránkach EZOpress sú od nezávislých prispievateľov, alebo len súborom informácii z voľne dostupných domácich a zahraničných zdrojov a za žiadnych okolností nenavádzajú čitateľov nahrádzať bežnú nevyhnutnú lekársku starostlivosť, či urgentnú medicínu, ani k tvrdeniam o liečivých účinkoch produktov, či postupov. Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi tejto stránky, ktorá nenesie zodpovednosť za nesprávne informácie.
EZOpress dáva priestor na slobodu prejavu a právo na informácie, ktoré zaručuje Ústavný zákon č. 460/1992 Zb. čl. 26 Ústavy SR.
...Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, písmom, tlačou, obrazom alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu...

Ak kliknete ľavou myšou na ľubovoľné na modro zafarbené slovo, otvorí sa Vám o tom viac informácií. Ak niektorý odkaz nefunguje, budeme radi, ak nám o tom napíšete na EZOpress@gmail.com Ďakujeme