Spolutvorcom pandémie a lockdownov je aj WHO

Už viac než pred 10 rokmi sme publikovali články Františka Šteffeka – Astromedicína versus vedecká medicína v ktorých poukazoval na protiľudské praktiky Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO). Napriek tomu to niektorým ľuďom ani dodnes nedochádza. Z jedného z nich citujeme:

… Dve memorandá podľa Bulletinu Svetovej zdravotníckej organizácie (47, č.2 Memoranda # 1 and # 2) z roku 1972, ktoré objavil Patrick Jordan, prezrádzajú, ako sa dajú vakcíny premeniť na smrtiace prostriedky a zároveň dokazujú, že táto organizácia (WHO) skutočne úmyselne vytvorila očkovacie látky, podávané na trikrát, ktoré budú onedlho vnucovať Američanom a obyvateľstvu iných štátov…! Imuno-patológia v spojitosti s vírusom v cielenom organizme prebieha takto:
1. najprv totálne vyradí z činnosti imúnny systém…
2. potom vírus naplní každú jednu telesnú bunku infekciou…
3. naprogramuje imúnny systém organizmu tak, aby sa v rámci boja proti infekcii mylne snažil likvidovať bunky svojho vlastného organizmu a nie zavlečenú nákazu zvonku…!

Tieto memorandá sú kľúčovým dôkazom o genocidálnom úmysle Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) a naisto by obstáli na hocijakom súde. Za každým zločinom je istá motivácia, náznak, že išlo o úmysel, vopred plánovaný. A tieto dokumenty jasne dokazujú, že je tu dlhodobý plán „mocenskej elity“, usmrtiť ľudí tým, že prvou očkovacou látkou najprv oslabia ich imúnny systém, druhou vpichnú do organizmu živý vírus a treťou skvalénom vyvolajú „uragán“ v telesných bunkách.

„Okolité krajiny a takmer celá Európa má podpísané zmluvy s dodávateľmi, ktoré možné komplikácie nechávajú na pleciach štátu“… viac v článku

A to ešte boli vakcíny. Dnes sú to už dômyselne prepravované substancie na vytvorenie geneticky modifikovaných ovčanov, ktorí budú ľahšie ovládateľní modernými technológiami o ktorých dôverčiví ľudia ani netušia a myslia si, že je to možné iba v sci-fi filmoch a preto takéto odhalenia nazývajú HOAXmi. Hoaxom to najprv označia a potom za pomoci médií posunú zapredanci financovaní nadnárodnými spoločnosťami zapojenými do globalizácie so súhlasom vlády, čím odvedú pozornosť ľudí od skutočnej pravdy. Viac v článku

dna-free_pixebay

Odborníčka na medzinárodné zdravie Dr. Astrid Stuckleberger (MSc, PhD, PD) v rokoch 2009-2012 spolupracovala s WHO ako inštruktorka na implementácie medzinárodných nariadení o zdraví. V nasledujúcom videu hovorí o dnešnej situácii s pandémiou, o skutočnej tvári WHO a ďalších, pre mnohých prekvapivých, súvislostiach:

Viac o témach, na ktoré Dr. Astrid poukazuje sa dočítate v článkoch:

falosna-pandemia-kritika-vedcov-a-lekarov

Literatúra
klik na obr.

Dr. Judy Mikovits, jedna z najšpičkovejších vedkýň, zverejnila v časopise Science, že používanie zvieracích a ľudských plodových tkanív spôsobuje devastujúce epidémie chronických chorôb. Za odhalenie tohto tajomstva jej farmafirmy, FBI, ministerstvo spravodlivosti, … zničili meno, kariéru a osobný život. Bola uväznená bez odsúdenia (bolo jej odobrané právo na súdny proces). Teraz, keď jej skončil príkaz mlčanlivosti, prehovorila (a uvádza mená tých, ktorí ohrozujú všetok ľudský život) v najcenzurovanejšom dokumente, o tom, kto stojí za vakcinačnou agendou a aké úlohy majú WHO, Bill Gates, a ďalší… video a viac info v článku

Viete, kedy sa budete môcť vrátiť do normálneho života? Aj keď to už nebude ten istý normál, to si už len môžete zbožne priať. Ekonomika bola za čias predošlej vlády nasmerovaná k úpadku a táto „pandemická“ vláda jej priviazala balvan na krk a hodila do hlbokého jazera. Aké sú riešenia? Prestať sa testovať … Objavte ozajstných lekárov … Prestať pozerať pandemické správy v TV … Vymeniť vládnych odborníkov … Začať sa v bežných situáciách správať ako pred pandémiou … Konať prirodzene v súlade s Ústavou a zákonmi, ideálne skupinovo … Mať plán B … Nikdy nezabudnúť a vinníkov potrestať … viac v článku JUDr. Petra Weisa:

Ak sa Vám článok páčil, vopred ďakujeme za jeho zdieľanie:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
807 pozretí

Všetky informácie uvedené na stránkach EZOpress sú od nezávislých prispievateľov, alebo len súborom informácii z voľne dostupných domácich a zahraničných zdrojov a za žiadnych okolností nenavádzajú čitateľov nahrádzať bežnú nevyhnutnú lekársku starostlivosť, či urgentnú medicínu, ani k tvrdeniam o liečivých účinkoch produktov, či postupov. Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi tejto stránky, ktorá nenesie zodpovednosť za nesprávne informácie.
EZOpress dáva priestor na slobodu prejavu a právo na informácie, ktoré zaručuje Ústavný zákon č. 460/1992 Zb. čl. 26 Ústavy SR.
...Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, písmom, tlačou, obrazom alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu...

Ak kliknete ľavou myšou na ľubovoľné na modro zafarbené slovo, otvorí sa Vám o tom viac informácií. Ak niektorý odkaz nefunguje, budeme radi, ak nám o tom napíšete na EZOpress@gmail.com Ďakujeme