Filmy ktoré vám OTVORIA OČI

Ak chcú tí, ktorí riadia tento svet, urobiť niečo čo nie je v súlade s KONmi a nevystaviť sa trestu, musia nám to nejakým spôsobom oznámiť. Ak s tým nesúhlasíme, ale napriek tomu sa nevzoprieme, lebo si myslíme, že je to len fikcia, tak oni za to už nebudú obvinení.

Že neviete, čo sú Kony Stavby Sveta? Je to súhrn Pravidiel, na ktorých je postavený svet. A to ten viditeľný i ten neviditeľný. Ich pochopenie vedie k harmonickému životu a tiež osobnému rozvoju každého z nás. Kto sa proti nim postaví je nimi zvalcovaný. Sú si ich vedomé Svetlé sily i sily Temné a využívajú ich ku svojmu prospechu. To len pre ľudí dnešnej doby sú tieto informácie skryté. Viac o KONoch nájdete v článku:

Všetko dôležité o tom akou cestou sa bude uberať civilizácia už bolo vysvetlené prediktormi aj vo filme Akta-X S10E1 (2016). Online na serial.kukaj.to:


ak by to zmazali:

Ďalšie filmy v ktorých nám vopred ukazujú svoje plány

Mnohé z nich sme Vám už pred časom priniesli:

Songbird – kto sa nepodvolí (rúška, testovanie, očkovanie, …) je prinútený žiť v izolácii, nesmie cestovať, či nakupovať a po nakazení je s celou rodinou odvážaný do karanténnych táborov.

Bariéra – o politickej a medicínskej tyranii a ceste za slobodou. Spoločnosť kvôli vypuknutiu pandémie čelí ekonomickej a sociálnej kríze, ktorú umocňuje politikmi nastolený tvrdý diktátorský režim, ktorý predelil Madrid ostro stráženou bariérou. Na jednej strane žije spoločenská elita, na strane druhej chudoba, ktorá túži po rovnosti a slobode. Film pojednáva o politickej a medicínskej tyranii ako je zákaz vychádzania, nútená dezinfekcia, udavačstvo, SSácke praktiky bezcitných vojakov a ofiicierov, umlčovanie nežiadúcich osôb, ale aj o v tajnosti vykonávaných pokusoch na deťoch pre „vyššie ciele“ – vývoj vakcíny.

Krátky film Utopia – kde sloboda existuje iba vo väzení. O spoločnosti, kde sa občania navzájom strážia svojimi mobilnými telefónmi.

Seriál Biohackers (kde študenti po nociach využívajú biotechnológiu na zvýšenie svojich schopností od čipovania až po genetické vylepšenia).

Spaľujúca vášeň o tajných spolkoch a ich moci nad ľuďmi

Interstellar – naša modrá planéta umiera a ľudstvu veľa času už nezostáva.

Truman Show – kto riadi a kontroluje naše životy?

Třinácté patro / The 13th Floor – virtuálna realita, alebo skoky medzi dvoma svetmi?

1984 / Nineteen Eighty-Four – Orwellova vízia světa – popisuje svet rozdelený na tri veľké štátne útvary, ktorým vládnu zvrchované a všemocné elity.

Equilibrium – chladný svet budúcnosti, kde sloboda a cit sú mimo zákon. Striktný režim sveta budúcnosti likviduje každého, kto prejaví cit či ukrýva knihy, umelecké diela či hudobné nosiče. Tie sú totiž zakázané, pretože vedia vyvolávať emócie a ohrozujú tak umelú stabilitu totalitného štátu založeného na strachu a represii.

Elysium – existujú veľmi bohatí, ktorí žijú na nedotknuteľnej umelej kozmickej stanici a zvyšok živorí na preľudnenej zničenej Zemi.

David Crowley, pred dokončením filmu Gray State (Šedý stát) v ktorom odhaľuje tyraniu a deštrukciu policajného štátu bol aj so svojou rodinou nájdený mŕtvy … viac info

Vo filme Gray State sa svet zmieta vo vojnách, geologických katastrofách a v ekonomickom kolapse, zatiaľ čo Američania sú aj naďalej ponorení v ilúziách o bezpečnosti. Práva sú predávané za bezpečnosť a federálna vláda prekypujúca mocou začína systematicky zbavovať ľudí slobody, aby priniesla Nový Svetový Poriadok. Američania sú v karanténe, rozdelený do militarizovaných okresov, obyvateľstvo je zrelé pre tyranskú kontrolu.
Strašenie, terorizmus, policajný štát, stanné právo, zatýkanie, internácia, hlad, násilie, odboj – to sú nové veci, ktorými Američania definujú svoju existenciu. Sused sa obrátil proti susedovi, akonáhle hodnota doláru klesla na nulu, zásoby potravin sú vyčerpane a každý je s hrôzou podozrievaný. Objavuje sa zatýkanie, biologické útoky, verejné popravy podozrivých disidentov. Je to doba prechodu, posunu aliancie masového prebudenia a hromadných poprav. Je to blížiaca sa búrka, šedý deň, ktorý sa prejavuje ako následok nadmerného pohodlia a spokojnosti. Američania sa prebudia do okupovanej vlasti. Je to doba zoznamov – čierneho a bieleho a tí, ktorý sú chytený medzi nimi, tí, ktorí riskujú smrť kvôli slobodnej vôli a tí, ktorí predávajú svoje duše za nečinnosť myšlienok a ľahké pohodlie. V tomto šedom štáte ľudská sloboda pretrvá, alebo bude zničená. Je to blízka budúcnosť, alebo prítomnosť? Šedý štát prichádza – dohodou, alebo dobytím:

Stránka s odkazmi, kde si film môžete stiahnuť
Ďalšie videá na facebookovej stránke graystatemovie

Ďalšie filmy ktoré mnohým ani dodnes neotvorili oči

1. Kráľovská aféra / A Royal Affair

Celý film si online môžete pozrieť na  www.freefilm.to alebo stiahnuť z ulož.to

2. Vymedzený čas / Vyměřený čas / In Time

Celý film si online môžete pozrieť na  www.freefilm.to alebo stiahnuť z ulož.to

3. Jupiter na vzostupe / Jupiter vychází , 4. Matrix

Odkazy na tieto filmy a ďalšie z produkcie súrodencov Wachowskych (V ako Vendetta, Atlas Mrakov, …) nájdete TU

5. Darca /Dárce / The Giver

Celý film si online môžete pozrieť na  www.freefilm.to alebo stiahnuť z ulož.to

6. Oni žijú! / Jsou mezi námi / They Live

Celý film si online môžete pozrieť na  www.freefilm.to alebo stiahnuť z ulož.to

7. Smrtihlav / Dark City

Celý film si online môžete pozrieť na  www.freefilm.to alebo stiahnuť z ulož.to

mozog-vedomosti-iskra-blesk-ruka-mozog-3914811_1920-freepixabay

Ďalšie filmy

Ak sa Vám článok páčil, vopred ďakujeme za jeho zdieľanie:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
1 588 pozretí

Všetky informácie uvedené na stránkach EZOpress sú od nezávislých prispievateľov, alebo len súborom informácii z voľne dostupných domácich a zahraničných zdrojov a za žiadnych okolností nenavádzajú čitateľov nahrádzať bežnú nevyhnutnú lekársku starostlivosť, či urgentnú medicínu, ani k tvrdeniam o liečivých účinkoch produktov, či postupov. Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi tejto stránky, ktorá nenesie zodpovednosť za nesprávne informácie.
EZOpress dáva priestor na slobodu prejavu a právo na informácie, ktoré zaručuje Ústavný zákon č. 460/1992 Zb. čl. 26 Ústavy SR.
...Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, písmom, tlačou, obrazom alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu...

Ak kliknete ľavou myšou na ľubovoľné na modro zafarbené slovo, otvorí sa Vám o tom viac informácií. Ak niektorý odkaz nefunguje, budeme radi, ak nám o tom napíšete na EZOpress@gmail.com Ďakujeme